РОБОТА В МІСЦІ,
ДЕ ВСЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ РАЗОМ

Робота в єдиній системі - це те, що відрізняє нас, чи то у сфері розробок, планування, виробництва або логістики. Щоб розвинути взаємодію поза межами окремих спеціалізованих відділів, хтось повинен проаналізувати весь процес в цілому.

ПРОЕКТ

Робота  в єдиній системі  - це те, що відрізняє нас, чи то у сфері розробок, планування, виробництва або логістики. Щоб розвинути взаємодію поза межами окремих спеціалізованих відділів, хтось повинен проаналізувати  весь  процес в цілому. Хтось, хто визначає цілі проекту, хто аналізує можливості і ризики, хто контролює розвиток, хто оцінює ресурси і хто точно знає, хто залучений у проект на всіх рівнях. Ці обов'язки покладені на центральне управління проектами, чия команда виступає, з одного боку, "власниками" процесів і, з іншого боку,  в якості контактної сторони з клієнтами, фахівцями  і постачальниками. Всі завдання та заходи чітко прописані та регламентовані. Таким чином, проект реалізовується злагоджено та продумано, усі учасники команди знають свої завдання та роль у процесі. Масштабна співпраця може також привести до збільшення варіативості завдань серед учасників команди. У цьому випадку керівник проекту повинен діяти в якості посередника, так як він володіє більшим об'ємом знань про весь проект  і знає, яка інформація необхідна для вирішення кожної проблеми.

Проектне планування функціонує як система, яка поєднує в собі різні відділи, думки, ідеї, культуру та філософію - та яка, в кінцевому результаті, дозволяє тісно співпрацювати між собою та майбутнім автомобіля.

Чи зацікавлені Ви в створенні проекту транспортного засобу від А до Я?

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ КОМАНДИ!