УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ ТА
СПОСТЕРЕЖЕНЯ ЗА ПРОЦЕСОМ В ЦІЛОМУ

Вони часто занурюються в свої креслення на кілька хвилин, в той же час, сконцентрувавшись та завмерши, перевіряючи кожну деталь і ставлячи собі питання: чи може в'язка бути побудована саме на цій дошці на цьому конкретному заводі? Як можна досягти оптимального часу виробництва? Скільки машин для нарізки, зварювання чи тестувальних машин потрібно?

ПЛАНУВАННЯ ВИРОБНИЦТВА

Вони часто занурюються в свої креслення на кілька хвилин, в той же час, сконцентрувавшись та завмерши, перевіряючи кожну деталь і ставлячи собі питання: чи може в'язка бути побудована саме на цій дошці на цьому конкретному заводі? Як можна досягти оптимального часу виробництва? Скільки машин для нарізки, зварювання чи тестувальних машин потрібно? У пошуках відповідей, наші проектувальники думають про вимоги замовника, а також вимоги самого працівника, беручи до уваги витрати, які можуть виникнути перед запуском самого виробництва. Під час розробки концепції потрібно розглянути та оцінити всі можливі ризики та зміни, тому що, в кінцевому результаті, від них  залежить все виробництво: починаючи побудовою взірця, закінчуючи масовим виробництвом.

Робота, яка не залишає місця ні для слабких нервів, ні для марнославства. Тому що іноді завдання повинні бути скореговані в найкоротші терміни; наприклад, коли клієнт бажає змінити двигун або охолоджувальний пристрій в своєму автомобілі. Саме тому відчуття спокою є однією з ключових характеристик будь-якого виробничого планувальника. Важливими є також увага до деталей і готовність взяти на себе відповідальність. Поодинці або в діалозі з іншими. На початку або в кінці виробничого процесу.

Ви палкий ентузіаст, який ніколи не втрачає з поля зору загальну картину?

ТОДІ ВАМ ДО НАС!